کد خبر : 1119
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳

◀️ خانم «الماسی» صندلی های خالی را دیدید؟!/ هواداران پارس جنوبی جم نیاز به وعده ندارند؛ عمل کنید

◀️ خانم «الماسی» صندلی های خالی را دیدید؟!/ هواداران پارس جنوبی جم نیاز به وعده ندارند؛ عمل کنید

? «نسیم جم» : تیم داری پارس جنوبی، پیرو عمل به مسئولیت اجتماعی اش نسبت به محیط پیرامون همچون کلافی سر درگم درآمده که برخی یکی از راه های باز شدن گره کلاف را در نشست #هواداران با نمایندگان مردم در مجلس و شورای شهر جستجو می کردند. ?در این خصوص یادداشتی را با عنوان

? «نسیم جم» : تیم داری پارس جنوبی، پیرو عمل به مسئولیت اجتماعی اش نسبت به محیط پیرامون همچون کلافی سر درگم درآمده که برخی یکی از راه های باز شدن گره کلاف را در نشست #هواداران با نمایندگان مردم در مجلس و شورای شهر جستجو می کردند.

?در این خصوص یادداشتی را با عنوان «نشست بررسی مشکلات تیم یا میتینگ انتخاباتی زودرس خانم نماینده! nasimjam.com/1095
منتشر که با واکنش های منصفانه و ایضا” منفی مواجه گردید.

?یکی از واکنش های تند و احساسی از سوی دختر عموی نماینده ی مجلس بود که همواره معتقد بودیم کمال همنشینی با ایشان در وی اثر کرده که این چنین نبود!

?جواب به ایشان را لازم ندانسته ولی بدانند رسانه حد و مرز ندارد و بومی و غیر بومی نمی شناسد؛ هر چند که اعتقاد داریم این ضعف از مشاورین رسانه ای نماینده است که در این خصوص در آینده مفصل خواهیم نوشت.

?نقدی که می توان بر این نشست روا دانست عدم حضور عوامل باشگاه بود که منتظر دلایل عدم حضورشان خواهیم ماند.

?نشست متاسفانه با عدم استقبال هواداران نیز مواجه که نشان از بی اعتمادی مردم به چنین نشست هایی است و دور از انتظار هم نبود.

?هواداران واقعی که کیلومترها جان خود را در ارابه های مرگ نهاده، در گرما و سرما به عشق تیم دل به جاده می زنند، از نمایش و ژست های حق به جانب خسته و ناامید شده اند.

?صندلی های خالی سالن شهید خاتمی گواهی بر این ادعاست! و بدون تعارف حضور جهادی مسئولان در مواجه با مشکلات تیم می تواند اعتماد آفرین باشد.

?خانم الماسی عزیز! شما و اطرافیان بهترین پاسخ را از صندلی های خالی سالن شهید خاتمی جم گرفتید! آنجایی که با سکوت خاموش مردم و نیامدن هواداران می شود مثنوی هفتاد من در تحلیل آن نوشت.

? نماینده محترمه! کمی هوش و درک مردمان حوزه ی انتخابیه تان را باور و به آن احترام بگذارید!

? شما خوب می دانید که ثروت کشور زیر پای مردم محروم و نجیب منطقه واقع ولی فقط مضرات حاصل از این ثروت دامنگیرشان شده است.

?تیم پارس جم کمترین سهم مردم از رهاورد مسئولیت های اجتماعی وزارت نفت است که قانونی در مجلس تصویب و کمک به تیم را غیر ممکن کرده است.

?سوالی که مطرح است، چرا این قانون فقط دامن تیم های نفتی را گرفته؟ در حالی که ذوب آهن، فولاد، سپاهان و سرخابی ها همچنان از سر چشمه ی گوارای منابع دولتی بهره مندند.

?عضو کمیسیون انرژی! شما پی به ظرفیت تریبون مجلس برده و در اختیار شماست. چرا از آن به عنوان اهرم فشاری جهت مطالبه گری برای تیم بهره نمی برید؟

? در نشست بیان داشته اید: با مدیران سرخابی ها جهت جذب اسپانسر صحبت کرده ام. بهتر نبود از وقت تان برای حل مشکل تیم با رئیس مجلس یا نمایندگان جهت کمک به تیم استفاده می کردید؟

?چند بار در این خصوص در مجلس نطق پیش از دستور داشته و یا این مهم را در کمیسیون مربوطه تان مطرح کرده اید؟

?در نشست گفته اید: دیگر نمایندگان استان با شما همراه نیستند! چرا از قدرت رایزنی خود جهت ائتلاف با نمایندگان به جهت طرح موضوع در مجلس بهره نمی جوئید؟

?شما بارها با مدیر عامل منطقه ی ویژه ی پارس نشست داشته که فرجامش نامشخص است. سوال اینکه چرا حالا یادتان افتاده که زبان به نقدشان بگشائید؟

?آنچه که از عملکردتان در رسانه ها در قبال تیم رصد شده، کمک های عیدانه، حضور در تمرین تهران، حضور چندین باره در رختکن و حضور در منزل علی دشتی بازیکن سابق تیم #پارس_جم است.

?حضور در کنار تیم منتج به وعده و حضور در منزل علی دشتی منجر به حاشیه شده است که شاید این بازیکن روزی پرده از آن بردارد!

?کاش از روی دست #شورای_شهر_جم و #نوروزی فرماندار سابق شهرستان جم می خواندید و حداقل ۶۰۰ میلیون تومان وعده ای که به تیم نرسید حداقل ۴ تا سکه ی ۸۰۰ هزار تومانی آن زمان را به بازیکنان پاداش می دادید.

?قطعا” آقایان #یوسفی و #رضاییان بی عیب نیستند. اگر شما مانند آنها در این چند سال هزینه ی چند ده میلیاردی تیم را می پرداختید، آنوقت چه منت هایی بر سر آوار می کردید؟ که حال کمک ۹۰۰ میلیون تومانی به هیات های ورزشی حوزه انتخابیه را با صدای بلند فریاد می زنید!

?در حال حاضر روی سخن با شماست و ضعف مدیر عامل منطقه ی ویژه ی پارس و مدیر عامل باشگاه نیز رصد و بدان پرداخته خواهد شد.

?بسا که بارها در خصوص قراردادهای یکساله ی عوامل تیم، تمرینات تیم در خارج از #جم و اعمال هزینه بر باشگاه و فرصت سوزی ها برای شهرستان های حوزه ی انتخابیه، رفتارهای غیر حرفه ای برخی عوامل تیم و … زبان به نقد گشوده است.

?معتقدیم که در ردای نمایندگی مجلس، باید جهت کمک به تیم نقش آفرین باشید؛ اگر اقدامی صورت گرفته و نتیجه ای حاصل که حجت بر شما تمام و خسته نباشید. گزارش مبسوطی با ارائه ی مدرک به رسانه ها اعلام تا قصور را جای دیگری جستجو کنیم.

با #نسیم_جم خبر دار شوید …?
نسیم جم/نسیم همدلی
https://t.me/nasimjam
nasimjam.com

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.