کد خبر : 1209
تاریخ انتشار : شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۸

◀️ سرپرست تیم یا بادیگارد!/ فحاشی و تهدید برای یک سوال/ آقای تارتار از «برانکو» یاد بگیر

◀️ سرپرست تیم یا بادیگارد!/ فحاشی و تهدید برای یک سوال/ آقای تارتار از «برانکو» یاد بگیر

? «نسیم جم» ? به گزارش نسیم جم، دو سالی است که پارس جنوبی با تیم داری در لیگ برتر پیرو عمل به مسئولیت های اجتماعی خود، شور و نشاطی را به جنوب کشور هدیه داده است. ? در این بین رسانه ها، بویژه اصحاب رسانه ی شهرستان جم از هیچ کوششی دریغ نکرده و

? «نسیم جم»

? به گزارش نسیم جم، دو سالی است که پارس جنوبی با تیم داری در لیگ برتر پیرو عمل به مسئولیت های اجتماعی خود، شور و نشاطی را به جنوب کشور هدیه داده است.

? در این بین رسانه ها، بویژه اصحاب رسانه ی شهرستان جم از هیچ کوششی دریغ نکرده و همواره در عمل به رسالت خود نقاط ضعف و قوت حاکم بر تیم پارس جنوبی جم را منتشر کرده اند.

? متاسفانه پیرو سوال خبرنگاری از سرمربی تیم پارس جم در کنفرانس پایانی بازی با پدیده مشهد مبنی بر اینکه «تیم بعد از هشت هفته ۹ امتیاز کسب کرده، آیا مشکل مالی است و یا چیز دیگر؟» بجای اینکه فنی جواب سوال دهد با وارد کردن اتهام های ناروا به خبرنگار سوال کننده کنفرانس خبری را ترک و موجبات آن را فراهم آورد تا این اقدام غیر حرفه ای وی واکنش هایی دور از شان نیز از سوی دیگر عوامل تیم در بر داشته باشد.

? جناب تارتار شما در خصوص عدم اقناع خبرنگار می توانید پاسخ ندهید. آیا بهتر نبود بجای ترک کنفرانس و روا دانستن تهمت به خبرنگار، سکوت اختیار و یا جواب فنی می دادید؟

? شما با طرح سوال در برابر سوال، سعی بر گمراه کردن اصحاب رسانه داشته و بیان می کنید بازیکنان ما رفته اند و دست خالی هستیم. ولی خوب می دانید که مسبب رفتن بازیکنانی چون فروزان، تیموری، دشتی، سلیمی و محمدی مهر، مستقیم یا غیر مستقیم خود شما بودید!

? چرا در خصوص تمدید قرارداد این بازیکنان کوتاهی کردید؟ مگر نه این بود که قراردادتان یکساله بسته و خیال کرده بودید شاید از پارس جم بروید این بازیکنان را هم با خود می برید؟ اکنون از نبودشان افسوس می خورید و منتش بر سر هوادار و رسانه ها می گذارید؟!

? و دیگر اینکه مگر برانکو همین امروز از نگرفتن مطالباتش نگفت؟ شما که درس آموخته ی مکتب پرسپولیس هستید، چرا از وی عبرت نگرفته و علیرغم دریافت مطالبات فصل قبل و این فصل باز گله مند هستید؟

? بر اساس این گزارش، بعد از ترک کنفرانس از سوی سرمربی تیم که مسبوق به سابقه نیز می باشد، بیرون از کنفرانس، سرپرست تیم با قلدری هر چه تمام به خبرنگار سوال کننده تاخته و وی را آشوب گر خطاب و تهدید کرد که با وساطت مدیر رسانه ای تیم و مدیر تیم ووشو باشگاه قائله به پایان رسید.

? البته خطیب(سرپرست تیم) در زمان انتقاد الماسی به عملکرد مدیران باشگاه سکوت اختیار کرد که جای سوال است، چرا جناب خطیب در زمان انتقاد الماسی به باشگاه سکوت ولی از یک سوال فنی خبرنگار چنین برافروخته می شود؟ شما سرپرست تیم هستید یا سرپرست تارتار؟

? به گزارش نسیم جم؛ بعد از این اتفاق، در گروه مجازی منتسب به کانون هواداران، رئیس کانون هواداران که دستی بر آتش در دو به هم زنی و ایجاد هیاهوی کاذب بر علیه ی چندین رسانه دارد، با ارسال پیامی هایی سعی در بر هم زدن جو آرام حاکم بر هواداران که انصافا” بی هیچ منتی همواره از تیم حمایت می کنند دارد.

? وی با فحاشی و تهدید این خبرنگار ادعای دروغین به نقل از معاون سیاسی، اجتماعی فرماندار جم نقل و نوشته است: آقای رفیعی پور معاون فرماندار می گفت آقای …. به رضاییان(مدیر عامل باشگاه) گفته است اگر من را مدیر رسانه ای نکنند برای تیم حاشیه درست می کنم! حال دنبال آن هستی.

? خبرنگار ما که همواره در خصوص مشکلات تیم و حل آن با باشگاه همراه بوده در گفت و گو با معاون فرماندار جم، صحت و سقم موضوع را پیگیری که وی این گفته را تکذیب کرد و این در حالی است که مدیر عامل باشگاه خبرنگار موصوف را شاید هم ندیده و نشناسد چه رسد که سهم خواهی هم صورت گرفته باشد!

? موسوی (رئیس کانون هواداران) که خود را همه کاره ی، شهرستان، هیات فوتبال جم و تیم می داند بجای این حرکات دون از شان بیاید پاسخگوی عملکرد خود در این مدت باشد.

? موسوی که همواره دم از اصلاح می زند و خود را پرچم دار اصلاح طلبی در جنوب می داند، پاسخ دهد که کجای گفتمان و منشور اصلاح طلبی نشانی از تهدید، فحاشی و افترا وجود دارد؟

? شما بجای فرافکنی بفرمایید در مدت ریاست تان بر کانون هواداران چه کرده اید؟ چرا همچنان دست تان به سوی باشگاه دراز است و حق و حقوق لیدرهای باشگاه نیز پرداخت نکرده اید و فکری بحال خودکفایی نکرده اید؟

? گفتنی است، این حرکت و چندین اقدام غیر حرفه ای سابق تارتار انعکاس گسترده ای در خبرگزاری های کشوری از جمله فارس و تسنیم و … به همراه داشته است.

? این اقدام سرمربی پارس جم که به اذعان دیگر رسانه های حاضر در نشست و کارشناسان حوزه ی رسانه، زنگ خطری است و نشان از آن دارد که قرار نیست کسی جوابگوی وظایف محوله ی خود در تیم باشد و در چنین مواقعی است که با فرافکنی و ترور شخصیتی سعی بر کتمان حقیقت می رود.

? اهالی رسانه، تیم پارس جم را بیت المال دانسته و بر اساس رسالت خود اجازه ی آن را نخواهند داد که با احساسات هوادارانی که جز فریاد کاری از دستشان بر نمی آید بازی شود و اجازه دست یابی به حقیقت را نداشته باشند.

? این رسانه اتهامات، تهدید و فحاشی های وارده از سوی سرمربی، سرپرست و رئیس کانون هواداران تیم پارس جنوبی جم به خبرنگار خود را در کمیته ی اخلاق فدراسیون فوتبال و مراجع قضایی دنبال و تا جوهر در قلم دارد حافظ منافع مردم و پاسپانی و حمایت از منافع تیم که جزئی از بیت المال است را سرلوحه کار حرفه ای خود قرار خواهد داد.

? مسببین ماجرا نیز بدانند که تیم پارس جم، گوشت قربانی نیست که هر کسی به خود اجازه ی دست درازی به آن داشته باشد و قطعا” هر چه هست مکیده از پول بیت المال است و وقف هواداران.

?رسانه بیان حقیقت و پرده برداری از پلشتی های پنهان و حواشی نابود کننده را وظیفه ی خود می داند و هر مطالبه ای از سوی خود شرعا”، عرفا” و اخلاقا” حرام فرض و در این بین عواقب هرگونه اتفاق ناخوشایند را متوجه عوامل باشگاه پارس جنوبی جم می داند.

با #نسیم_جم خبر دار شوید …?
نسیم جم/نسیم همدلی
https://t.me/nasimjam
nasimjam.com

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.