کد خبر : 1480
تاریخ انتشار : یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ - ۸:۳۸

در ادامه نخستین المپیاد ورزشی کارکنان صنعت پتروشیمی کشور/ مسابقات شنا به میزبانی شرکت پازارگاد برگزار شد

در ادامه نخستین المپیاد ورزشی کارکنان صنعت پتروشیمی کشور/ مسابقات شنا به میزبانی شرکت پازارگاد برگزار شد

در ادامه نخستین المپیاد ورزشی کارکنان صنعت پتروشیمی کشور که به میزبانی شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد برگزار می‌شود، مسابقات شنا روز پنج‌شنبه، ششم دی‌ماه و با معرفی تیم‌ها و نفرات برتر به کار خود پایان داد. به گزارش نسیم جم، مسابقات شنای کارکنان صنعت پتروشیمی کشور با حضور ۷۰ شناگر در قالب ۷ تیم

در ادامه نخستین المپیاد ورزشی کارکنان صنعت پتروشیمی کشور که به میزبانی شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد برگزار می‌شود، مسابقات شنا روز پنج‌شنبه، ششم دی‌ماه و با معرفی تیم‌ها و نفرات برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش نسیم جم، مسابقات شنای کارکنان صنعت پتروشیمی کشور با حضور ۷۰ شناگر در قالب ۷ تیم از شرکت‌های پتروشیمی اروند، مارون، جم، پارس، نوری، زاگرس و عملیات غیر صنعتی پازارگاد در ۵ ماده کرال سینه، کرال پشت، قورباغه، پروانه و امدادی تیمی در مجموعه ورزشی پازارگاد برگزار شد که تیم شنای شرکت پتروشیمی اروند با کسب ۱۱۵ امتیاز به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات رسید و تیم‌های شنای شرکت‌های پتروشیمی جم با ۹۸ امتیاز و مارون با ۷۴ امتیاز نیز به ترتیب در جایگاه دومی و سومی قرار گرفتند.

در بخش انفرادی و در ماده کرال سینه که در ۴ رده سنی برگزار شد، در رده سنی زیر ۳۰ سال، مسعود محمودی از شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد به مقام قهرمانی رسید و دانیال مقولی زاده از اروند و احمد حرمی از نوری به ترتیب دوم و سوم شدند. در رده سنی ۳۰ تا ۳۴ سال مسعود میرشکار از جم، حسن منصور زاده از شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد و علی بن رشید از اروند به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند. در رده سنی ۳۵ تا ۳۹ سال مهدی صادق زاده از جم، پیام کوشکی از نوری و حامد بهاری از شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد به ترتیب اول تا سوم شدند و در رده سنی ۴۰ تا ۴۴ سال نیز محمد صادق زاده از پارس، بهروز شفیعی از اروند و علی کعب امیر از مارون رتبه‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در بخش انفرادی و در ماده کرال پشت نیز، در رده سنی زیر ۳۰ سال سجاد دشمن زیاری از اروند و پرویز برد جامه از زاگرس مقام‌های اول و دوم را از آن خود کردند، در رده سنی ۳۰ تا ۳۴ سال محمد حسین رضایی از جم، علی بن رشید از اروند و حسین هردان از مارون اول تا سوم شدند. در رده سنی ۳۵ تا ۳۹ سال پیام کوشکی از نوری، احمد سعیدی مقدم از اروند و مسلم آذرنگ از پارس به ترتیب اول تا سوم شدند و در رده سنی ۴۰ تا ۴۴ سال نیز علی کعب امیر از مارون، محمد صادق زاده از پارس و جواد رضایی از نوری توانستند مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کنند.

در ماده قورباغه این دوره از مسابقات و در رده سنی زیر ۳۰ سال کاظم باوی از جم، رسول یار احمدی از شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد و سجاد دشمن زیاری از اروند مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند؛ حسن منصور زاده از شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد، محمود فریدونی از پارس و مسعود میر شکار از جم در رده سنی ۳۰ تا ۳۴ سال به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند؛ در رده سنی ۳۵ تا ۳۹ سال اردلان صادقی پور از جم، علیرضا شناوری از اروند و مسلم آذرنگ از پارس به ترتیب اول تا سوم شدند و در رده سنی ۴۰ تا ۴۴ سال نیز توفیق مهرداد نیا از اروند، رامین شیخ علیخانی از نوری و محمد جواد صادقی از زاگرس به ترتیب اول تا سوم شدند.

مسابقات شنای کارکنان صنعت پتروشیمی در ماده پروانه ادامه یافت و در رده سنی زیر ۳۰ سال دانیال مقولی زاده از اروند، کاظم باوی از جم و رسول یار احمدی از شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد به ترتیب اول تا سوم شدند؛ در رده سنی ۳۰ تا ۳۴ سال محمد حسین رضایی از جم، محمود فریدونی از پارس و احمد بنگانی از اروند به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند؛ در رده سنی ۳۵ تا ۳۹ سال مهدی صادق زاده از جم، احمد سعیدی مقدم از اروند و علی پناهی از مارون اول تا سوم شدند و در رده سنی ۴۰ تا ۴۴ سال نیز علیرضا بهاری نیا از مارون، محمد جواد صادقی از زاگرس و بهروز شفیعی از اروند به ترتیب در جایگاه اول تا سوم این دوره از مسابقات قرار گرفتند.

مسابقات شنا در ماده امدادی تیمی ادامه یافت که تیم‌های شنای جم، اروند و عملیات غیر صنعتی پازارگاد توانستند با ثبت بهترین رکورد در جایگاه اول تا سوم قرار بگیرند.

گفتنی است نخستین المپیاد ورزشی کارکنان صنعت پتروشیمی کشور به میزبانی شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد از روز یکشنبه، بیست و پنجم آذرماه با حضور ۸۹۰ ورزشکار از شرکت‌های پتروشیمی اروند، امیرکبیر، بندر امام، بوعلی، پارس، پایانه‌ها و مخازن پتروشیمی، پردیس، تندگوبان، جم، زاگرس، فجر، کارون، مارون، مبین، مرجان، مروارید، نوری و عملیات غیر صنعتی پازارگاد در ۸ رشته دو و میدانی، والیبال، فوتسال، شنا، شطرنج، تیراندازی، تنیس روی میز و بسکتبال در حال برگزاری است و تاکنون مسابقات دو و میدانی، تنیس روی میز، فوتسال و شنا با معرفی تیم‌ها و نفرات برتر به کار خود پایان داده‌اند و مسابقات بسکتبال، والیبال، شطرنج و تیراندازی در ادامه این المپیاد تا روز نوزدهم دی‌ماه برگزار خواهد شد./پازارگاد

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.