کد خبر : 1782
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۴

افتخاری دیگر برای شهرستان جم/ انتخاب محمد کارگر به عنوان نهج البلاغه پژوه برتر استان بوشهر

افتخاری دیگر برای شهرستان جم/ انتخاب محمد کارگر به عنوان نهج البلاغه پژوه برتر استان بوشهر

محمد کارگر عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر می باشد که تا کنون تحقیقات و تألیفاتی چند، در حوزه ی واکاوی اندیشه های انسانی، اجتماعی، مدیریتی و تربیتی حضرت علی علیه السلام را در کارنامه پژوهشی خود دارد . به گزارش نسیم جم، از سوی انجمن نهج البلاغه پژوهان ایران، دکتر محمد کارگر

محمد کارگر عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر می باشد که تا کنون تحقیقات و تألیفاتی چند، در حوزه ی واکاوی اندیشه های انسانی، اجتماعی، مدیریتی و تربیتی حضرت علی علیه السلام را در کارنامه پژوهشی خود دارد .

به گزارش نسیم جم، از سوی انجمن نهج البلاغه پژوهان ایران، دکتر محمد کارگر به عنوان نهج البلاغه پژوه برتر استان بوشهر انتخاب شد.

در بخشی از لوح تجلیل اعطایی به محمد کارگر آمده است:

«گام نهادن در مسیر اعتلای فرهنگ عظیم علوی، برخاسته از تعهد و تدبر نخبگانی است که با چشم اندازی زیبا ،مفاهیم و معانی عمیق انسانی و الهی را از ظهور و بطون نهج البلاغه شریف استخراج نموده و با عزمی راسخ و جهدی وافر در راستای توسعه ی این مؤلفه های اثربخش انسانی در حیات اجتماعی اهتمام تمام داشته اند.
بی تردید تلاش خالصانه و صادقانه جنابعالی و همچنین تحقیقات و مکتوبات ارزشمند و گسترده ی شما در واکاوی دیدگاه ها و نظریات تربیتی،مدیریتی و اجتماعی حضرت علی علیه السلام،
آینه ی وظیفه شناسی و پژواک دانایی،توانایی و تعهد است.
لذا به رسم ادب و احترام، ضمن قدرشناسی از این حرکت شایسته علمی در مکتب علوی ، حضرتعالی را که از اساتید اخلاق مدار خانواده دانشگاه هستید به عنوان نهج البلاغه پژوه برتر در استان بوشهر انتخاب می نماییم.

امید است با استعانت از قادر متعال و تبعیت از کلام گهر بار مولی الموحدین حضرت علی علیه السلام،این کوشش ها و پویش های تحقیقی، زاینده تر از گذشته ادامه و امتداد یابد.

گفتنی است، محمد کارگر عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر می باشد که تا کنون تحقیقات و تألیفاتی چند، در حوزه ی واکاوی اندیشه های انسانی، اجتماعی، مدیریتی و تربیتی حضرت علی علیه السلام را در کارنامه پژوهشی خود دارد که برخی به شرح ذیل است:


علی«ع» یکتا نسخه ی هستی

کلید های خود شناسی و خویشتن یابی از منظر حضرت علی«ع»
کلید های عزت و کرامت اجتماعی از منظر حضرت علی«ع»

نسبت بین احترام و سرمایه اجتماعی از منظر حضرت علی«ع»
نسبت بین مدیریت شادی و توسعه ی اجتماعی از منظر حضرت علی«ع»

کلیدهای تعامل و مشارکت اجتماعی از منظر حضرت علی (ع)

انسان و تربیت اجتماعی از منظر حضرت علی (ع)

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.