کد خبر : 1947
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 22 آگوست 2019 - 11:06

◀️ مسئولینی که بجای تیم قهرمان می شوند!

◀️ مسئولینی که بجای تیم قهرمان می شوند!

✍️ جعفر روی دل کارشناس ارشد حقوق و فعال اجتماعی حکایت مربیانی می ماند که نود دقیقه بازی را رها می کند و چشم به وقت اضافه داشته باشند. تیم پارس جنوبی جم که قرار بود باعث شادابی و نشاط برای هوادارانش در خطه جنوب کشور شود، هر دفعه با تصمیم دقیقه نودی مسوولان ذی

✍️ جعفر روی دل
کارشناس ارشد حقوق و فعال اجتماعی

حکایت مربیانی می ماند که نود دقیقه بازی را رها می کند و چشم به وقت اضافه داشته باشند.

تیم پارس جنوبی جم که قرار بود باعث شادابی و نشاط برای هوادارانش در خطه جنوب کشور شود، هر دفعه با تصمیم دقیقه نودی مسوولان ذی ربط، باعث بروز نوعی فشار و استرس و بار روانی برای هوادران و بازیکنانش می شود.

قطعا فوتبال و هر ورزش دیگر، وقتی پیشرفت و موفقیتی در آن حاصل می شود که دارای یک برنامه ریزی حداقل کوتاه مدت یکساله و بلندمدت چندساله باشد.

متاسفانه نوع نگاه مسوولان به تیمداری، نقص قوانین که نیاز به اصلاح دارد، شواریی که می بایست راسا برای تامین امور مالی تیم تشکیل شود و نبود یک راهبرد بلندمدت و چشم انداز کلی برای تیم در سایه ضعف مسئولان سبب این مشکلات شده است.

متاسفانه نگاه سطحی به مشکل تیم موجب شده هر دفعه با رایزنی های نماینده مجلس و یا دستان بخشنده معاون وزیر و هر از گاهی نیز نیم نگاه مدیر عامل منطقه ویژه و یا اهرم فشار بر پتروشیمی ها باعث شود پول هایی هزینه شود.

اگر این پول به موقع و با یک برنامه ریزی صحیح وارد باشگاه می شد، بجای این که از خانم نماینده و دیگر مسئولان قهرمان بسازد می توانست تیم را قهرمان کند!

به امید روزی که یک نفر پیدا شود و شهامت این را داشته باشد که بتواند مشکل تیم پارس جنوبی را حداقل برای چند سال در شرایطی که اکثر تیم ها مشکل مالی دارند حل کند.

این هنر یک مسئول است و گرنه توپ را بی هدف در زمین دیگری شوت کردن هنر نمی خواهد.

برای رفع مسئولیت تا الان هم وقت های زیادی تلف شده و پارس را از وظایف باشگاهی دور کرده است.

قطعا با این پتانسیل و ظرفیت که در منطقه وجود دارد می شود مشکلات تیم را قانونی و بصورت ریشه ای حل کرد، البته اگر کار به کاردان سپرده شود و عزم جدی برای این کار باشد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.