کد خبر : 2169
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 21 می 2020 - 16:41

الماسی: خدمت فقط پشت صندلی سبز نیست، به وزارت کار برمی گردم/ برای اولین بار تریبون نماز جمعه در اختیار یک خانم قرار گرفت

الماسی: خدمت فقط پشت صندلی سبز نیست، به وزارت کار برمی گردم/ برای اولین بار تریبون نماز جمعه در اختیار یک خانم قرار گرفت

نماینده سابق جنوب استان بوشهر گفت: بی انصافی های زیادی در چند روز گذشته نسبت به انتقال نمایندگان صورت گرفته است، باید بگویم که من کارمند وزارت کار هستم و به همان مجموعه نیز برمی گردم، و هیچ قصدی برای انتقال ندارم. سکینه الماسی در آخرین روز نماینگی اش در مجلس در شورای اداری استان

نماینده سابق جنوب استان بوشهر گفت: بی انصافی های زیادی در چند روز گذشته نسبت به انتقال نمایندگان صورت گرفته است، باید بگویم که من کارمند وزارت کار هستم و به همان مجموعه نیز برمی گردم، و هیچ قصدی برای انتقال ندارم.

سکینه الماسی در آخرین روز نماینگی اش در مجلس در شورای اداری استان بوشهر عنوان کرد: من در استان به صراحت لهجه معروفم اما همه میدانید که هیچ حب و بغضی نبوده است، عذرخواهی می کنم اگر در راستای احقاق حقوق مردم عزیز صدایم را بالا برده ام.

وی با بیان اینکه مجلس توانست کشور را حفظ کند، افزود: قانون های مهمی (بالغ بر ۲۰۰ قانون) در مجلس قبلی مصوب شد که وظیفه ذاتی مجلس بوده و به خوبی از پس این وظایف برآمده است.

نماینده سابق کنگان، دیّر، جم و عسلویه اظهار کرد: بی انصافی است که به دلیل نگاه های سیاسی مجلس را نقد کنند.

الماسی خاطرنشان کرد: هر جا نیاز بود مجلس به دولت کمک کرد، به خصوص در جنوب استان بوشهر که تعامل بین دولت و مجلس تدبیر خوبی بود و اگر کسی ندیده و نمی داند من به خوبی می دانم که مدیریت استان تمام تلاش خود را برای توسعه استان بوشهر به کار بسته اند.

وی بیان کرد: با توجه به شرایط خاص حوزه جنوب استان بوشهر، نواقص انباشت شده زیادی داشتیم که با تلاش بسیار توانستیم امکانات اولیه ای چون آب و برق را تامین کنیم.

نماینده سابق جنوب استان بوشهر گفت: در تاریخ استان بوشهر و کشور بی سابقه بود که توانستیم با کمک وزارت نفت، پکیج ۶۰۰ میلیاردی را تدوین کنیم.

سکینه الماسی تاکید کرد: از ائمه جمعه تشکر می کنم، برای اولین بار تریبون نمازجمعه در اختیار یک خانم قرار گرفت.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.