کد خبر : 28
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۸

پارس جنوبی جم فقط بنام جم!

پارس جنوبی جم فقط بنام جم!

نشست هم اندیشی و آئین تجلیل از عوامل باشگاه فرهنگی ورزشی پارس جنوبی جم به همت شهرداری و شورای اسلامی این شهر برگزار شد. همه اذعان داریم که یک جریان بی نظیر وفاق و همدلی با ظهور باشگاه فرهنگی ورزشی پارس جنوبی جم در شهرستان به راه افتاد که این نشان از تأثیرگذاری ورزش در

نشست هم اندیشی و آئین تجلیل از عوامل باشگاه فرهنگی ورزشی پارس جنوبی جم به همت شهرداری و شورای اسلامی این شهر برگزار شد.
همه اذعان داریم که یک جریان بی نظیر وفاق و همدلی با ظهور باشگاه فرهنگی ورزشی پارس جنوبی جم در شهرستان به راه افتاد که این نشان از تأثیرگذاری ورزش در روح و کالبد جامعه امروزی دارد.

به هر جهت باید پذیرفت که پارس جنوبی جم سفیر و نماینده قابل برای شهرستان بوده و از حمایت معنوی خوبی از طرف مردم که یار دوازدهم این تیم هستند، مسئولین و رسانه‌ها برخوردار بوده و خواهند بود.

اما در این بین مغفول ماندن ورزش در سطح کلان مسئولیت های اجتماعی وزارت نفت به محیط پیرامون منهای خدماتی که در خصوص سانس مکان های ورزشی به مردم داده می شود و همچنین نبود مدیریت واحد در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس موجب شده است که تیم پارس جنوبی جم باز هم مانند فرودگاه توحید جم به کام وزارتی ها و به نام جمی ها باشد.

باشگاه فرهنگی ورزشی پارس جنوبی جم در سال ۸۹ تأسیس شده است و هر چند منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس بر اساس سیاست‌ها و راهبردهای اداره کل امور سلامت، تربیت بدنی و مسئولیت‌های اجتماعی منابع نیروی انسانی وزارت نفت حق دارد تیمداری کند ولی احساس می شود در بخش مسئولیت های اجتماعی در حوزه ورزش کوتاهی شده است و انتظار می رود که فقط با احساسات مردم بازی نشود.
جریحه‌دار شدن احساسات مردمی بعد از حذف نام جم از تصویر تلویزیون در جام حذفی کشورکه اینک با توجه به شرایط تیم در جدول شاید هم صحیح نباشد بدان پرداخت ولی حق مردم است که بدانند جایگاه جم در باشگاه کجاست و آیا با مسببین این عمل برخوردی نیز صورت گرفته یا خیر و در صورت مثبت بودن چرا به مردم اطلاع رسانی و یا حتی بیانیه ای منتشر نشده است.

دومین مسئله بحث رسانه ها و کانون هواداران است که هردو به نوبت خودزحمات زیادی برای موفقیت این تیم در طبق اخلاص گذاشتند که متاسفانه بعضاً با بی مهری مسئولین باشگاه نیز مواجه گردیده اند.

با توجه به نبود مدیریت یکپارچه در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس که یک افسانه است! اینک انتظار می‌رود که گزارشی از وضعیت کانون هواداران این تیم، دلیل عدم روی خوش مدیرعامل به اصحاب رسانه ی بومی در موضوعات امور روابط عمومی باشگاه همچنین کمک به جامعه خبری شهرستان، دلایل عدم پخش مسابقات از سیمای استان و فرصت‌سوزی برای شهرستان همچنین تبلیغات دور زمین پاسخی منطقی به افکار عمومی داده شود تا اینکه همانطور که اشاره شد، باشگاه نیز همچون دیگر آیتم ها فقط بنام جم نباشد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.