کد خبر : 304
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۷

سخنی با منتخبین شورای دوره ی پنجم

سخنی با منتخبین شورای دوره ی پنجم

سخنی با منتخبین شورای دوره ی پنجم محمد فخرایی/ فعال اجتماعی انتخاب و اعتماد مردم و راهیابی‌تان به پارلمان شهر مبارکتان باد. دوران رقابت‌ها هرچه بود گذشت. چندی بعد شما بر مسندی تکیه خواهید زد که می‌توانید به یاری هم قدم‌هایی ارزشمند برای نجات شهر زخم خورده و مظلوم بردارید. می‌توانید درآمد پایدار شهر را

سخنی با منتخبین شورای دوره ی پنجم
محمد فخرایی/ فعال اجتماعی

انتخاب و اعتماد مردم و راهیابی‌تان به پارلمان شهر مبارکتان باد. دوران رقابت‌ها هرچه بود گذشت. چندی بعد شما بر مسندی تکیه خواهید زد که می‌توانید به یاری هم قدم‌هایی ارزشمند برای نجات شهر زخم خورده و مظلوم بردارید. می‌توانید درآمد پایدار شهر را افزایش دهید. می‌توانید با جذب بودجه‌های دولتی و نیز سرمایه‌گذاری بخش خصوصی شهر را به محلی برای بهتر زیستن تبدیل کنید.
اما…
شما را به خدا شورا را به عصاره شعور و فرهنگ برتر شهر تبدیل کنید.
شما را به خدا با هم عهد و پیمان ببندید که ادبیات لمپنی و غیرمودبانه و غیرفرهنگی؛ داد زدن، به میز کوبیدن، قندان پرت کردن، فحش و ناسزا گفتن، مشت و لگد پراندن و تحقیر و توهین به هم دیگر در آن ساختمان شورا تکرار نشود.
شما را به خدا جلوی سواستفاده‌های مالی، پارتی بازی، انتصاب‌های سفارشی و فامیلی، رقابت در استخدام کردن اعضای ستاد در شهرداری، وساطت برای گرفتن پروژه برای پیمانکارهای آشنا، اختصاص زمین برای اطرافیان و… را بگیرید.
شما را به خدا از شوراهای قبلی درس عبرت بگیرید. منافع شخصی و حب و بغض‌های فردی را در تصمیمات دخالت ندهید.
شما را به خدا وقتی شهردار انتخاب کردید فضا را برایش باز کنید، از او حمایت کنید تا کار کند.
شما را به خدا سیاسی کاری نکنید. شورا یک نهاد عمومی است و سیاست در این نهاد عمومی جایگاهی ندارد. با تعامل، مشاوره و دوستی و احترام متقابل همدیگر را تقویت کنید.
شما را به خدا افق دیدتان را باز کنید، به شهرهای بزرگ سفر کنید. به کشورهای خارجی و شهرهای مدرن بروید. از مشاوران بزرگ و سطح عالی نظر بگیرید. طرح‌هایی بزرگ ارائه کنید.

شما را به خدا خود را درگیر و اسیر کارتابل و نامه و جلسه‌بازی نکنید. فقط در محدوده امور شهرداری گیر نکنید. به ارتقای فرهنگ، بهداشت، خانواده‌ها، عدالت، توسعه، هماهنگی دستگاهها و نهادها، گردشگری، سرمایه‌گذاری، تعامل فعال با دولت و مجلس، روابط با همسایگان خارجی و مسایلی فراتر از آسفالت و میل‌گرد و زباله فکر کنید.
شما را به خدا فکرهای ابتکاری داشته باشید. حتماً راه هایی هست که بتوانید با هم‌افزایی یک جهش فوق العاده را برای رشد منطقه فراهم کنید.
شما را به خدا تا ۱۴۰۰ فکر نمایندگی مجلس را از سر بیرون کنید. برای شهر کار کنید اگر صادق باشید چه بسا خود این مردم شما را به مجلس هم خواهند فرستاد.
اما…
اگر چنین نکنید، سرنوشت کسانی را خواهید داشت که امروز مردم آنان را کنار گذاشتند‌ و بدانید ما مردم از شما مطالبه گری خواهیم کرد. ضعف‌هایتان را خواهیم نوشت و قوتهایتان را خواهیم ستود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.